top of page

Saç ekimi için neden Celikkaya Hair Transplantation'ı tercih etmelisiniz?

Saç Ekiminde  15 yıllık tecrübeyi ve modern yöntemleri, alanında uzman ekibimiz ve plastik cerrahımız ile birlikte Kıbrıs’ta sizlere sunuyoruz. Celikkaya Hair Transplantation Kliniğinde tüm süreç plastik cerrahımız tarafından planlanmaktadır.

 

Saç ekim operasyonları sterilizasyon kuralları çerçevesinde kliniğimizde yapılmaktadır. Kanallar FUE tekniği ile açılır, doğal ve sık bir görünüm elde edilir, bu teknik hızlı iyileşmeye katkı sağlar. Tıraşlı ya da tıraşsız saç ekimi tercih edebilirsiniz. Saç ekimi sonrasındaki süreçte hastalarımız plastik cerrahımız tarafından 1 yıl süre ile takip edilir.

Neden Biz?
Doctor Wearing Surgical Gloves

 Dr. Celikkaya

Dr. Celikkaya  1986 yılında Kıbrıs’ta doğdu. Hacettepe Üniversitesi'nde tamamladığı tıp eğitimi sırasında Brüksel'deki ULB Tıp Fakültesi'nde Prof Serge de Fontaine ile plastic cerrahiye ilk adımını attı. Plastik ve estetik cerrahi uzmanlık eğitimini 2011-2017 yılları arasında Almanya’nın önde gelen plastik cerrahlarından Prof. Hebebrand'ın kliniğinde tamamladı. Almanya'da almış olduğu plastik ve estetik cerrah ünvanı İngiltere tarafından da tasdiklenmesiyle hem Almanya'da hem de İngiltere’de mesleğini icra etme yetkisine sahip oldu. 2018 yılında Federal Almanya Cumhuriyeti tarafından kendisine Alman vatandaşlığı verildi. Dr. Celikkaya halen hem Almanya hem de Kıbrıs’ta plastik ve estetik cerrah olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Dr.Çelikkaya
bottom of page